REPLACEABLE BASES CRUTCH&STICK (Goma patericash)

€14.98
Gome per paterica dhe bastun. Parandalon rreshqitjet dhe siguron kontakt maksimal me dyshemene.
Disponibiliteti: Ne gjendje
SKU: 2984
Paketimi: Kuti me 10 cope
 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
Farmaci EldaRruga e Durresit, Pallati nr. 180, H4, TIRANE0692048818 , 042238252
Farmaci Urgjenca Dr(Ilda Babamusta)Durres Lagj. nr8, Rr. Aleksander Goga0692721401
FARMACI EURO SP.USHTARAK Tirane Tirane SPITALI USHTARAK LAPRAKE0699100137
Specifikime
Sipas Linjave FDI
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.