Iron Caps 18mg

1 620 Lekë
Hekur 18 mg, mineral esencial i cili luan rol thelbesor ne prodhimin e energjise, fuksionimin e sistemit imunitar dhe shendetin neurologjik.
Disponibiliteti: Ne gjendje
  • Ferrochel® Bisglicenat hekuri

Hekuri është një mineral esencial i cili luan rol thelbësor në prodhimin e energjisë, fuksionimin e sistemit imunitar dhe shëndetin neurologjik. Hekuri është përbërës esencial i hemoglobinës, molekula që transporton oksigjenin tek qelizat e trupit dhe mioglobinës e cila lidh oksigjenin e përdorur në indet e muskujve.

Përdorimi: 1 kapsulë cdo ditë të shoqëruar me ushqim.

Paketimi: 120 kapsula

Përmbajtja

Sasia për dozim:

Sasia % vlerës ditore

Hekur (nga Ferrochel® Bisglicenat hekuri)

18 mg

100%

Përbërës tjerë: Miell orizi, celulozë, acid stearik (origjinë bimore), silic.

 

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
FARMACI ROMA ELBElbasan0693637216
FARMACI EVA Tirane Tirane RRUGA QEMAL STAFA2345949
FARMACI BIO PLUS SHPKTIRANE04 2376853
FARMACI BOCILagja Beslidhja,Rr.Papa Gjon Pali ll Lezhe0696297455
FARMACI AIDAS FARMA TIRANEPRANE LICEUT ARTISTIK Tirane0682573656
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.