PROXERA BODY EMULSION 400 ml

2 270 Lekë
Hidraton dhe mbron lekuren e thate dhe kserotike te trupit.
Disponibiliteti: Ne gjendje
SKU: 0403

Krem trupi ne trajte emulsioni i pershtatshem per perdorim te perditshem. Ushqen lekuren e thate dhe trajton lekurat kserotike. Siguron hidratim afatshkurter dhe afatgjate te lekures. Perthithet menjehere duke e lene lekuren te bute e te lemuar. 

Permban:

Struktura e lengshme-kristalore: Perserit organizimin lipidik intraqelizor ne lekure. Ruan rezervat e ujit ne lekure dhe siguron hidratim afatshkurter dhe afatgjate, duke promovuar homeostazen.

Trigliceride dhe vajra me afinitet te larte per lekuren: Rindertojne shtresen lipidike ne siperfaqen e lekures. Kane veti mbrojtese, ushqyese dhe zbutese, c’ka e ben produktin ideal per lekurat e ndjeshme dhe te irrituara.

Glicerine dhe glikole: Ndihmojne ne ruajtjen e hidratimit te duhur te lekures, madje edhe ne kushte te pafavorshme mjedisore.

Perdorimi: Pas pastrimit te lekures, aplikojeni ne zonat qe kerkojne trajtim dhe masazhojeni butesisht derisa te perthithet plotesisht. Perseriteni aplikimin disa here ne dite nese eshte e nevojshme.

Paketimi: 400 ml

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
FARMACI GE & CA - TIRANEPASKUQAN - TIRANE
FARMACI GLEDIS TIRANETIRANE0675562444
Farmaci Eiden Farma TIRANEDon Bosko TIRANE685477876
Farmaci Liveta Tirane Tirane Komuna Parisit42322322 , 0672674066
Farmaci KOMPLEKSITirane Rruga Komuna Parisit kompleksi KIKA0698237143
FARMACI VALBONATirane0692113487
FARMACI ITALB PHARMATirane0686015696
Farmaci Sauku 2Rr. ELB Godina 403, Hyrja 2 Tirane0695175374
Specifikime
Sipas trupit Trupi
Sipas tipit te produktit Krem
Sipas Linjave Bionike
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.