DEFENCE COLOR UNIVERSAL HIGHLIGHTER

€12.96
Highlighter shumefunksional. Thekson dhe shkelqen pikat strategjike te fytyres dhe dekoltese. Pershtatet me te gjitha llojet e lekures. I dhuron syve dhe zonave me te ndricuara te fytyres dhe dekoltese nje pamje te sofistikuar.
Disponibiliteti: Ne gjendje
SKU: 11117

Ka teksture te bute qe e ben te lehte aplikimin ne lekure. Permireson dhe ndricon zonat e erreta te syve, fytyres dhe dekoltese.

Permban:

Perzierje nga dyllra vegjetal (dyll blete, candelilla, carnauba):  Bejne teksturen te dendur, por te bute.

Perlat multi-reflektuese: Japin nje efekt drite shumengjyreshe (si ylber).

Paketimi:  3.2 ml            

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
Farmaci VORA HEALTH MEDICINEVORE 0673021320
Specifikime
Sipas trupit Fytyra
Sipas tipit te produktit Makeup
Sipas Linjave Bionike
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.