Showing all 2 results

Energizing Hydro – Gel

Krem  xhel  hidratues  dhe  freskues.  Acidi Hialuronik hidraton  intensivisht  lëkurën  dhe e  zbut atë.  Ndërsa  pantenoli(alkool)  ka  një   efekt balancues  dhe qetësues.

Sasia : 50  ml

Soothing Balm

Locion  Xhel  qetësues pas rruajtjes. Përthithet  lehtësisht. Zhduk  nuancën e  kuqe   dhe   irritimin  e  lëkurës  pas  rruajtjes. Me Bisabolol (alkool  natyral  i  marrë  nga   vaji  i  kamomilit  gjerman),pantenol,vitaminë  E  acetate   dhe   vitaminë  C.

Sasia : 50  ml