Showing all 4 results

DAY CREAM 50ML

Krem per kujdesin ditor te fytyres, i cili i jep lekures nje shkelqim me rinor dhe pamje me te qendrueshme. Me permbajtje te platines koloidale Platinum-MP- Complex, Matrixyl™Synthe‘6™  dhe ekstraktit te pemes se mendafshit persian si dhe acid Hialuronik.


EFFECT SERUM 30ML

Serum premium me substance aktive qe e ben lekuren te ndihet menjehere  e qete dhe me e re. Permban Gatuline®  Expression , i cili lufton linjat e fytyres .

EYE CREAM 15ML

Krem kujdesi per syte , zbut dhe terheq lekuren poshte  syve. Me permbajtje te platines koloidale Platinum-MP- Complex, Matrixyl™Synthe‘6™  dhe ekstraktit te pemes se mendafshit persian.

NIGHT CREAM 50ML

Krem per kujdesin e nates, i cili ndihmon procesin e rigjenerimit te lekures gjate nates duke e lene ate te fresket ne mengjes. Me permbajtje te platines koloidale PLATINUM – MP- COMPLEX, Matrixyl™Synthe’6™ , ekstraktin e pemes se mendafshit persian, si dhe nje kompleks intensiv lipidi.