Showing all 6 results

Cleansing Mousse

Shkumë  e butë  pastruese   për   rigjenerimin  e lëkurës. Me   kombucha  (lloj  çaji)  dhe  molekula  të  pranueshme   për   lëkurën   për   një  fytyrë   të  pastër  dhe  të  freskët. Heq  butësisht makiazhin  duke  e  tretur  në  ujë.

Sasia : 150  ml

 

DE-AGE & RE-LIFT LOTION

I varfer  ne lipide dhe i pasur ne substanca aktive, locioni siguron vecanerisht paraqitje te fresket dhe rinore. Me kombucha (lloj caji), vitamine E dhe sakaride.

EXTRA RICH CONVENIENCE CREAM

Krem i pasur per rigjenerimin e lekures. Nje proteine e hidrolizuar  qe gjendet te bimet “White  Lupines” forcon funksionin mbrojtes te lekures, ndersa isoflavonet (hormone bimore) stimulojne dhe permiresojne dukshem aftesine riperteritese  dhe elasticitetin.

ISOFLAVONIA RELIEF

Cliruesi Isoflavonia. Kapsula antioksidante per mbrojtje efektive kunder radikaleve te lira. Me isoflavone nga soja, fara rrushi, lule e perjetshme italiane, acid hialuronik , xhensen dhe marsh pennywort.

Skin Tonic

Tonik  lëkure  është  një  tonik   fytyre  pa  alkool  është  formuluar  specifikisht  për  të  takuar   nevojat  e  lëkurës  që  kërkon   rigjenerim. Me  sakaride  të  izomeruara  dhe  acid   hialuronik  te fortë.

Sasia : 200  ml

 

TRIFOLIA COMPLEX

Seri trajtimi koncentrat per rigjenerimin e lekures. Nje  ekstrakt i terfilit te kuq stimulon  rigjenerimin e muskujve lidhes, ndersa vaji i makadamias pakeson rrudhat.