Showing all 2 results

DEFENCE XAGE PRIME RICH – revitalising smoothing balm

Formulim i pasur qe permban Rejuvenate SGFTM. Stimulon faktoret e rritjes se lekures duke nxitur prodhimin natyral te kolagenit, elastines dhe acidit hialuronik. Lufton shenjat e hershme te plakjes. Zbut, ushqen dhe i jep shkelqim lekures. Permban ekstrakte te Lychee.

Sasia : 50 ml

DEFENCE XAGE SKINERGY – perfecting concentrate

Me konsistence te bute, te fresket, qe absorbohet shpejt. Formulim i bazuar ne Rejuvenate SGFTM, kompleks inovativ qe stimulon faktoret e rritjes te lekures. Vepron duke mbuluar shenjat edhe me te thella te plakjes.

Sasia : 30 ml