Showing all 2 results

TRIDERM MARSEILLE SOAP

Formule tradicionale vetem me vajra vegetale. Detergjent delikat qe nuk provokon tharje apo irritime. I pershtatshem per larje te perditshme te duarve, fytyres e trupit vecanerisht per lekurat me sensibile si ajo e femijeve dhe e te moshuarve.

 

TRIDERM OLEATED BATH

Detergjent delikat per perdorim te perditshem, per lekure te ndjeshme. Mbron shtresen hidrolipidike. Ka efekt zbutes. I pershtatshem per neonate, femije e te moshuar. Rekomandohet ne rastet e irritimeve kutane, fenomeneve alergjike, gjendjeve inflamatore.