Showing the single result

KREM SOLAR VISO

Krem solar per mbrojtjen e fytyres, zones periokulare dhe qafes. Permban Acid Ialuronik, Aloe Vera, Co Q10, Vaj Argani,Vit. E, si dhe Mucuna Pruriens, e pasur me L- DOPA, prekursor I Melanines, qe favorizon pigmentimin. Pa konservante, paraben, silicon, parfum, alergen, SLS, SlES, PEG.