Showing all 2 results

ALOEDERMAL CREMA ANTI-AGE

Krem ushqyes dhe me veti rigjeneruese, zvogelon demet e shkaktuara nga radikalet e lira dhe lufton shenjat e plakjes. Permireson pamjen e qafes, fytyres dhe dekoltese. Eshte I pasur me ac.laluronik, qelizat staminale Acid.gliciretinik dhe vit.E.

CREMA ANTIRUGHE OCCHI -LABRA

Per trajtimin e zonave delikate te fytyres per pjesen rreth syve dhe buzeve . Permban : Aloe vera, Coenzim Q10, Ac.laluronik, Vit.A, E. Vaj bajame, Fitosterole.