Showing all 2 results

RIGENFORTE LOCIONE TONICA

Perdoret per ushqyerjen dhe forcimin e flokut. Aplikohet cdo mengjes dhe pas cdo larje duke masazhuar flokun me mollza nga rrenja deri te ne maje dhe pritet derisa te perthithet.

RIGENFORTE SHAMPO ENERGIZANTE

Ushqen dhe perforcon flokun fale perbersve te saj. Pervec Biotinaxit permban Pantenol, Piramidin, Caffeine, Vaj Argani qe e hidraton dhe zbut flokun duke vepruar dhe si antioxidant, hipoalergjik. Aplikohet ne floke te lagur dhe masazhohet dy tre min.