Aloe Vera Gel con Argan

Xhel Aloe vera me vaj Argani për hidratimin, ushqyerjen, dhe rigjenerimin e lekurës. Këshillohet në rast irritacioni, skuqje dhe djegie gjatë ekspozimit të gjatë në diell.

I përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës, në formë xheli transparent, jo i yndyrshëm, përthithet totalisht nga lëkura.

Perdorimi: Aplikoni një sasi të mjaftueshme xheli në trup dhe masazhoheni derisa të përthithet plotësisht nga lëkura