TRIDERM MARSEILLE SOAP

Formule tradicionale vetem me vajra vegetale. Detergjent delikat qe nuk provokon tharje apo irritime. I pershtatshem per larje te perditshme te duarve, fytyres e trupit vecanerisht per lekurat me sensibile si ajo e femijeve dhe e te moshuarve.