Isoflavonia capsules

€44.55
Kapsula ushqyese per perdorim te jashtem me acid hialuronik, isoflavone dhe ekstrakt te fares se rrushit par kujdesin e lekures se maturuar.
Disponibiliteti: Nuk ka gjendje te disponueshme
SKU: 1077

- Stimulon sintezen e kolagjenit dhe te elastines

- Mbron nga radikalet e lira

- Lekura rifiton elasticitetin dhe shkelqimin e saj

Perdorimi: Aplikoni kapsulat duke masazhuar lehte ne mengjes dhe ne mbremje para kremit te kujdesit.

Paketimi: 50 kapsula

Perberja: Helicrysum italicum

Ekstrakt I fares se rrushit

Acid hialuronik

Isoflavone

Panax Ginseng,

Centella asiatica

Nuk permban: Konservante, parfum dhe gluten.

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
Specifikime
Sipas trupitFytyra
Sipas tipit te produktitSerum
Sipas LinjaveJanssen
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.