Propolaid Caramelle Eucaliptus/MIELE

400 Lekë
Karamele gomoze pa sheqer, me baze Propolis dhe shije Mjalti, me veprim zbutes dhe balsamik per fytin.
Disponibiliteti: Ne gjendje

Karamele gomoze pa sheqer, me bazë Propolis dhe shije Mjalti, me veprim zbutës dhe balsamik për fytin. Produkt i dobishëm për mirëfunksionimin e rrugëve të sipërme respiratore.

Me glukozide nga Stevia, bimë e përdoruar tradicionalisht nga fiset amerikano-jugore nga ku nxirret një ëmbëlsues i quajtur steviozid i cili është 300 herë më i ëmbël se sheqeri dhe pa kalori.

Eukalipt Vaj esencial

Vaj esencial 0.3%

Mente Vaj esencial

Propolis Ekstrakt 0.39%

Nuk përmban: Ngjyrues artificial, konservantë, produkte qumështi, gluten, laktozë, OMG, sheqer.

Produkt Vegjetarian

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
FARMACI FARMATECHTirane0692075901
FARMACI REJ_VelipojeShkoder-Velipoje
FARMACI FARMATECH 1Rruga Komuna e Parisit-Tirane0696116244
FARMACI FARMAMED_TRTirane,Rr"Sander Prosi",Njesi Nr 7, 6/492-N0697821502
FARMACI GOLD TRTirane0693175717
FARMACI TOP PHARMA Tirane Tirane RR"5 MAJI', QENDRA CONCORD 0672420281 , 0696366714
Farmaci RejanKamez Lagj. nr2 Bulevardi Blu0699658905 , 0694464219
FARMACI ALBIOMED Tirane Tirane RRUGA HOXHA TASIM2232960 / 0692820460
FARMACI PETAL FARMA TIRANETIRANE0694008900
FARMACI ANTIGONI (KRISTIAN-A) DURRESDURRES052232380
FARMACI Albana Shakaj(Ejona)Tirane0692031031
Farmaci Ema s Pharmacy Emanuela MavriqiTirane Rr Bardhok Biba pll 71/1 shk 1 ap 20694788352
Farmaci Orange Farmaci 11 Durres Rruga Aleksander Goga Lagj Nr 2
FARMACI LEKLI 2 TRTIRANE
FARMACI AGIMITIRANE0672009254
FARMACI HERRI YZBERISHTYZBERISHT - TIRANE0698786856
FARMACI IDIALTirane042243844
Farmaci Blerdi Elbasan5-Maji, Pall 580/15 Elbasan0692791515
Farmaci EldaRruga e Durresit, Pallati nr. 180, H4, TIRANE0692048818 , 042238252
Farmaci Gjermane-2 Tirane Tirane Blloku Gintash_Laprake693938310 ,0695231885
Farmaci Select PharmaTirane Rr Muhamed Gjollesha pll77,shk2,ap150693777046
BIO-PARAFARMACIA FRANCEZE Tirane Tirane QENDRA TREGETARE TEG0694769600 , 0696154711
FARMACI EVI_VL (Adhurim Hoxha)VLORE
FARMACI NIKOTirane
FARMACI KRISTI TRKomuna e Parisit_Tirane0676359096
FARMACI ISI KORCEKorce0698296331
FARMACI AJNEL Tirane Tirane Kamez BLV Blu godina 30696677134
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.