Prebiotic Fiber with Fibersol-2 Powder

€28.35
Kontrollon urine. Pluhur 100 i paster. Burim i shkelqyer i fibrave. Miremban funksionin intestinal.
Disponibiliteti: Ne gjendje
SKU: 11758

Fibersol®-2 është një fiber e tretshme, pa shije, e derivuar nga misri Jo-GMO, që mund të ndihmojë në menaxhimin e urisë dhe të rrisë ndjesinë e ngopjes deri në 2 orë, pas një vakti tek të rriturit e shëndetshëm. Gjithashtu ky produkt mban nën kontroll nivelet e glukozës. Fibersol®-2 vepron si fiber prebiotike qe ushqen floren intestinale dhe miremban nje trakt intestinal të shëndetshem. Këto fibra prebiotike shkrihen shpejt në ujë ose në pijen tuaj të preferuar.

Përdorimi: Përzieni 2 lugë gjelle fibra në 240 ml ujë ose në pijen tuaj të preferuar.

Përmbajtja

Sasia për dozim:

Sasia % vlerës ditore

Kalori

20

 

Totali i karbohidrateve

12 g

 

Fibra dietike

11 g

 

Fibra të tretshme 11 g

11 g

 

Fibersol® -2 Rezistente ndaj tretjes Maltodekstrin

12 g

*

Përbërës të tjerë: Asnjë.

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
Farmaci EldaRruga e Durresit, Pallati nr. 180, H4, TIRANE0692048818 , 042238252
FARMACI FEJZA TIRANERr.ALI PASHE GUCIA -TIRANE042420039
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.