DEFENCE COVER COLOUR CORRECTOR

1 600 Lekë
Korrigjues i ngjyres se lekures ne trajte emulsioni, i cili siguron nje mbulim maksimal te imperfeksioneve dhe nje pamje shume natyrale.
Disponibiliteti: Ne gjendje
SKU: 11121

Fale pigmenteve te mikronizuara qe permban neutrazion ngjyren e kuqe, te zbehte apo dhe mavijosjet e lekures.

E disponueshme ne tre lloje:

  • 301 VERT

Neutralizon skuqjen e lekures (e pershtatshme per lekurat qe skuqen, kuperoze, rosacea, shenja te kuqe ne lekure dhe eritrosis).

  • 302CORAIL

Neutralizon ngjyren blu/vjollce (e pershtatshme per mbulimin e rratheve te zinj, mavijosjes dhe venave varikoze).

  • 303 VIOLET

Neutralizon ngjyren e zbehte te lekures duke i rikthyer asaj shkelqimin.

Permban:

Pigmente te mikronizuara

Perdorimi: Aplikoni produktin ne zonat problematike dhe me pas aplikoni fondatinen tuaj te preferuar.

 

E testuar per nikelin, kromin, kobaltin

Pa arome, pa konservues, pa gluten.

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
Specifikime
Sipas trupitFytyra
Sipas tipit te produktitMakeup
Sipas LinjaveBionike

Kliente qe blene kete produkt blene edhe

Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.