DEFENCE B-LUCENT PROTECTIVE CREAM SPF 50

€19.84
Krem antinjolle me Spf 50. Ideal per lekure me njolla qe kerkon mbrojtje maksimale dhe efekt antinjolle njekohesisht.
Disponibiliteti: Ne gjendje
SKU: 2324

Perfshirja e mbrojtjes te larte UV (SPF 50) dhe perberesit e veçante aktiv, mbrojne lekuren cdo dite nga zhvillimi i hiperpigmentimit te shkaktuar nga dielli, duke parandaluar formimin e njollave te erreta dhe perkeqesimin e atyre ekzistuese. Ribalancon prodhimin natyral te melanines. Ideal edhe si baze pe make up-in.

Permban:  

Gentisat Metili: Nje substance natyrale e fituar nga rrenja gentianes. Ndihmon ne procesin e prodhimit te melanines duke penguar enzimen tirosinaze.  

Peptidi biomimetik: Pengon sinjalin qe shkakton prodhimin e melanines (melanogjenezen) dhe frenon enzimat e perfshira ne procesin e sintezes se melanines.

Lipo-amino acid: Pengon sinjalin qe shkakton melanogjenezen.

Perdorimi: Aplikojeni ne mengjes ne fytyre, qafe dhe dekolte pas pastrimit te lekures.

Paketimi: 40 ml

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
FARMACI BARDHI H&BShkoder0682097990
FARMACI ERJOLA BILISHTBILISHT KORCE674004144
Farmaci VALERIA ARAPI Tirane Kamez lagjja Dubai Rr Skenderbeu0685227068
Farmaci FarmaTea Tirane Rruga Hamdi Garunja0692336305
Farmaci VORA HEALTH MEDICINEVORE 0673021320
Farmaci EldaRruga e Durresit, Pallati nr. 180, H4, TIRANE0692048818 , 042238252
FARMACI BUTRINTITIRANE0693321881
Farmaci ANA-2014 TIRANEPrane Rruga e Teleferikut TIRANE695705558
Farmaci 4 LIFETirane Rruga Sitki Cico pll 3 ap 10698509933
FARMACI FELIX Tirane Tirane Rr.IRFAN TOMINI0696707356
FARMACI FLORJAN_DRShkozet_DURRES0695442044
Farmacia B +Tirane Rruga Mihal Grameno 0692607927
FARMACI BLIRITirane0682030025
FARMACI ENI PHARMARRUGA E KAVAJES PALLATI 185 TIRANE0695217153
FARMACI ZHANI VALIASVALIAS TIRANE0693846940
Specifikime
Sipas trupit Fytyra
Sipas tipit te produktit Krem
Sipas Linjave Bionike
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.