Crema Liposomia Azione Urto BIO&VEGAN

€32.08
Krem antirrudhe dhe rigjenerues. I pershtatshem per lekurat me rrudha te theksuara.
Disponibiliteti: Nuk ka gjendje te disponueshme
SKU: 0667

Liposome te sojes - arrijne te depertojne deri ne shtresat me te thelle te lekures, duke ushtruar nje efekt te fuqishem antioksidant dhe antirrudhe.

Acid hialuronik me tre pesha te ndryshme molekulare - hidraton lekuren deri ne shtresat me te thella.

Vaj argani - efekt te fuqishem ushqyes dhe antirrudh.

Vaj jojoba - rigjeneron qelizat e lekures.

Perdorimi: Aplikoni kremin 2 ose me shume here ne dite, per se paku tre muaj. Ideal per tu perdorur si nje krem rigjenerues gjate nates.

Paketimi: 50 ml

Bio. Vegan. E testuar per Nikelin.

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
Farmaci EldaRruga e Durresit, Pallati nr. 180, H4, TIRANE0692048818 , 042238252
Specifikime
Sipas trupit Fytyra
Sipas tipit te produktit Krem
Sipas Linjave Dr.Taffi
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.