Perfect Lift Cream

€36.45
Krem antirrudhe me kompleks te rigjenerimit qelizor (terfili I kuq dhe caji I zi I fermantuar)
Disponibiliteti: Ne gjendje
SKU: 3052

- Rigjeneron teresisht lekuren

- Hidraton dhe zbut

- Tonifikon

- Rrit shkeqimin e saj

Perdorimi: Aplikojeni ne mengjes dhe ne mbremje. Ideal si baze make-up.

Paketimi: 50 ml

Perberesit: CRC (Kompleksi i rigjenerimit qelizor)

Ekstrakt i terfilit te kuq

Kombucha: (Caji i zi i fermentuar)

Vitamin A

Acid Hialuronik

Izomeratet e sakarideve

Skualene

Vaj Macadamia

Nuk permban: Konservante, parfum dhe gluten.

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
Farmaci EldaRruga e Durresit, Pallati nr. 180, H4, TIRANE0692048818 , 042238252
Specifikime
Sipas trupit Fytyra
Sipas tipit te produktit Krem
Sipas Linjave Janssen
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.