Rich Recovery Cream

€38.88
Krem antirrudhe per lekure te maturuar me teksture te lehte qe perthithet me lehtesi.
Disponibiliteti: Ne gjendje
SKU: 3054

- Me bazen e kompleksit te rigjenerimit qelizor

- Parandalon plakjen e lekures

- Rrit elasticitetin

- Rrit tonusin

- Hidraton dhe shkelqen lekuren

Perdorimi: Aplikoni kremin ne mengjes dhe ne mbremje ne lekuren e pastruar.

Ideal nese kombinohet me Face Guard Advanced e cila mbron lekuren nga rrezatimi UV.

Paketimi: 50 ml

Perberja: CRC (Kompleksi I rigjenerimit qelizor)

Vitamin A

Izomeratet e saharidit

Gjalpe shea

Squalene

Vaj macadamia

Nuk permban: Konservante, parfum dhe gluten.

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
Farmaci EldaRruga e Durresit, Pallati nr. 180, H4, TIRANE0692048818 , 042238252
FARMACI ERJOLA BILISHTBILISHT KORCE674004144
Specifikime
Sipas trupit Fytyra
Sipas tipit te produktit Krem
Sipas Linjave Janssen
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.