Skin Contour Cream

€31.59
Krem antirrudhe per lekuren e maturuar.
Disponibiliteti: Ne gjendje
SKU: 3053

- Stimulon sintezen e elastines

- Eleminon rrudhat e para te mimikes

- Lufton plakjen e parakohshme dhe rigjeneron lekuren

- Shkelqen dhe hidraton

Perdorimi: Aplikoni Skin Contour mbi lekuren e pastruar ne mengjes dhe ne mbremje.

Paketimi: 50 ml

Perberja: Peptide stimuluese te elastines

Ekstrakt I bimeve SORR

Acidi Hialuronik

Mendafshi Genuine Japanese

Vaj macadamia

Izostearat izostearati

Vitamin A

Vitamin E

Nuk permban: Konservante, parfum dhe gluten.

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
Specifikime
Sipas trupitFytyra
Sipas tipit te produktitKrem
Sipas LinjaveJanssen
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.