DEFENCE XAGE PRIME REVITALISING SMOOTHING CREAM

3 470 Lekë
Krem antirrudhe per moshat e reja, per lekurat normale dhe mikse.
Disponibiliteti: Ne gjendje
SKU: 2137

Krem i cili permireson qendrueshmerine, elasticitetin dhe hidratimin e lekurave normale dhe mikse. Ka nje teksture kremoze, lehtesisht te perthithshme nga lekura. E le lekuren te bute, te lemuar e plote shkelqim. Ideal per tu perdorur gjate neteve te nxehta te veres si dhe si baze per make up-in.

Permban:

Rejuvenate SGF™: Kompleks qe stimulon rritjen e aktivitetit te fibroblasteve dhe biodisponueshmerine e kolagjenit natyral, elastines dhe acidit hialuronik.

Ekstrakti Lychee: I pasur me polifenole, mbron nga stresi oksidativ i shkaktuar nga rrezatimi UVA dhe UVB. Hidraton lekuren, duke permiresuar shkelqimin e saj.

Perdorimi: Aplikojeni ne mengjes dhe mbremje ne fytyre dhe dekolte pas pastrimit te lekures. Perdoreni pas serumit Skinergy per nje efekt me te mire.

Paketimi: 50 ml

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
Farmaci BALLOLLI-01Librazhd,lagjja 2 Rr Qazim Murtini pall19 kt 10692624634
Farmaci EldaRruga e Durresit, Pallati nr. 180, H4, TIRANE0692048818 , 042238252
FARMACI SAGEL DURRESDURRES0694570851 / 0682001311
Farmaci LINDA_LULgj."�lirimi"-Lushnje698770591
FARMACI GECI SH.Shkoder0682095045
FARMACI SINANI_VLRruga Hajredin Haxhiraj-Vlore0682035533
Farmaci Neo 1Tirane Farke Liqeni i thate kompleksi Kolombo 0695295675
FARMACI AIDAS FARMA TIRANEPRANE LICEUT ARTISTIK Tirane0682573656
Farmaci FarmaTea Tirane Rruga Hamdi Garunja0692336305
Farmaci Gentiana Marku_TRTirane,Rr'Barrikadave"Turdiu Centre Kt1 0672000911, 0682090056
Farmaci Griselda SheraVore Marikaj Rruga Marikaj 0672861176
FARMACI KASA_ELLagja Syrja Dygjeni_Elbasan0699554622 / 0696471086
FARMACI JULI_KORCEKORCE699239633
FARMACI LEDINA_LULUSHNJE0693152939
FARMACI 24 (XHULIANA NIKOLLA) Lagja Beslidhja Bulevardi Gjergj Fishta Lezhe0672050081
FARMACI NURI_LULUSHNJE693326456
Specifikime
Sipas trupit Fytyra
Sipas tipit te produktit Krem
Sipas Linjave Bionike
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.