DEFENCE XAGE PRIME REVITALISING SMOOTHING CREAM

3 470 Lekë
Krem antirrudhe per moshat e reja, per lekurat normale dhe mikse.
Availability: In stock
SKU: 2137

Krem i cili permireson qendrueshmerine, elasticitetin dhe hidratimin e lekurave normale dhe mikse. Ka nje teksture kremoze, lehtesisht te perthithshme nga lekura. E le lekuren te bute, te lemuar e plote shkelqim. Ideal per tu perdorur gjate neteve te nxehta te veres si dhe si baze per make up-in.

Permban:

Rejuvenate SGF™: Kompleks qe stimulon rritjen e aktivitetit te fibroblasteve dhe biodisponueshmerine e kolagjenit natyral, elastines dhe acidit hialuronik.

Ekstrakti Lychee: I pasur me polifenole, mbron nga stresi oksidativ i shkaktuar nga rrezatimi UVA dhe UVB. Hidraton lekuren, duke permiresuar shkelqimin e saj.

Perdorimi: Aplikojeni ne mengjes dhe mbremje ne fytyre dhe dekolte pas pastrimit te lekures. Perdoreni pas serumit Skinergy per nje efekt me te mire.

Paketimi: 50 ml

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
FARMACI JULI_KORCEKORCE699239633
FARMACI ALFA PGPogradec0692055145
FARMACI BARDHI H&BShkoder0682097990
Farmaci Doarta MulgeciRr.Spiro Xheka,Mbrapa Golden City Tirane0695710083
FARMACI FARMABLENDELBASAN LAGJJA LUIGJ GURAKUQI RRUGA AQIF PASHA0694040455
Farmaci EldaRruga e Durresit, Pallati nr. 180, H4, TIRANE0692048818 , 042238252
FARMACI BLERTA ROSHITirane042400526
FARMACI ILJAZI TIRANEUnaza E RE TIRANE0696718280
FARMACI URGJENCA_KOKORCE672022901
FARMACI MILANO ELBASANElbasan0692110984
MEGATEK SHATirane, Kashar Katund i Ri superstrada TR-DR km60692090222/0035542388306
FARMACI POLICI_TRTREGU USHQIMOR,KOMBINAT TIRANE688126332
FARMACI FLUTURATirane0697574708
FARMACI ALTEA Tirane Tirane Komuna e Parisit0672078551
Products specifications
Sipas trupit Fytyra
Sipas tipit te produktit Krem
Sipas Linjave Bionike
Get the Latest News from us. Give us your email and stay in touch.