Balancing Cream

2 500 Lekë
Krem balancues per kujdesin e lekures se kombinuar.
Disponibiliteti: Ne gjendje
SKU: 0997

- Balancon permbajtjen e lipideve te (zonave te thata dhe te yndyrshme) te lekures

- Absorbon sebumin e tepert dhe le siperfaqen e lekures mat.

- Hidraton dhe qeteson lekuren.

Perdorimi: Aplikoni rregullisht kremin ne mengjes dhe ne mbremje.
I pershtatshem si baze MAKE-UP

Paketimi: 50ml

Perberja: Krundet e orizit

Ekstrakti i algave te kuqe (Condrus crispus)

 Aloe vera

Puder poliamide

Nuk permban: Konservante, pa parfum dhe pa gluten.

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
FARMACI ALMA QIRKOTirane042240693
Farmaci BALLOLLI-01Librazhd,lagjja 2 Rr Qazim Murtini pall19 kt 10692624634
Farmaci EldaRruga e Durresit, Pallati nr. 180, H4, TIRANE0692048818 , 042238252
FARMACI ANROFARM PGPogradec0692531404 / 0682758824
FARMACI TROPLINI DRDurres0698735629
FARMACI LEDIA_VLVLORE0688089861
FARMACI LAURA FARMA (MEDRESEJA) Tirane Tirane MEDRESEJA 0672024631
FARMACI BLERTA_TRKodra e Diellit_TIRANE0684000556
FARMACI NILA DURRESDURRES0692939476 / 0699415511
FARMACI FARMALINE TIRANEKodra e Diellit Kristal TIRANE685210718
Farmaci Marsida Topci_PGLagje Nr3_Pogradec694851541
Farmaci ABISTirane Rruga Rrapo Hekali Nj Administrative 130695694145
Farmaci DYRRAHDurres,Lagjja 17, Rr Halil Myrto, kt 10693461774
FARMACI AIDAS FARMA TIRANEPRANE LICEUT ARTISTIK Tirane0682573656
FARMACI PHARMALIFE_DRLagja nr.17 rruga"Neki Libohova"-Durres0692077739
Specifikime
Sipas trupit Fytyra
Sipas tipit te produktit Krem
Sipas Linjave Janssen
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.