Detox Cream

3 200 Lekë
Krem detoksifikues per lekuren.
Disponibiliteti: Ne gjendje
SKU: 2157

- Eleminon toksinat qelizore

- Stabilizon ekuilibrin natyral te lekures

- Mbron lekuren nga stresi oksidativ

- Efekt hidratues

- Emolient

Perdorimi: Aplikoni ne mengjes dhe ne mbremje.

Paketimi: 50 ml

Perberja: Peptidet e Avokados,

Ekstrakt majaje

Vitamin E

Vitamin C

Acid Hialuronik

Izomerat I sakaridit

ISIS

Nuk permban: Konservante, parfum dhe gluten.

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
FARMACI ARLINDI DurresDURRES, lagjja 15 Rr Petrit Llaftiu0695155677
Specifikime
Sipas trupit Fytyra
Sipas tipit te produktit Krem
Sipas Linjave Janssen
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.