DEFENCE SUN NO-SHINE FLUID SPF 30

€14.18
Krem dielli me SPF 30, ideal per lekurat normale ne mikse. Ka nje teksure te lehte dhe te padukshme, e cila i jep lekures nje pamje mat.
Availability: In stock
SKU: 2846

Dhuron nje mbrojtje te trefishte ndaj diellit:

  • Mbron nga demtimet afateshkurtra qe rrezet UVA dhe UVB shkaktojne.
  • Mbron nga radikalet e lira te shkaktuara nga rrezet IR.
  • Mbron nga demtimet afategjata fale kompleksit “PRO- REPAIR”.

Permban:

Filtra UVA dhe UVB: mbrojne lekuren nga rrezet e diellit.

Pro-Repair complex”: një sinergji e veçantë mes përbërësve aktiv si:

  • Niacina: Lufton dëmet biologjike, duke forcuar mbrojtjen natyrore të ADN-së dhe mekanizmat e rigjenerimit.
  • Beta-Glukan / L-karnitine: Patentë perberesish që stimulojne sistemet e mbrojtjes natyrale të lëkurës, dhe luftojne radikalet e lira.
  • Vitamina E: Ka veti antioksidante.

Perdorimi: Aplikoni produktin para ekspozimit ne diell dhe perserisni aplikimin sa here te jete e nevojshme.

Paketimi: 50 ml

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
Farmaci Orange farmaci 026Tirane Rruga Myslym Shyri godina 12 hyrja 1
FARMACI AMI KAMEZ Tirane Tirane TEK SHINAT E TRENIT KAMEZ0693021055
DYQAN KOZMETIK NATYRAL_TRRR"DIBRES"696369577
FARMACI BLERTA ROSHITirane042400526
FARMACI MEGI_KOKORCE699650596
FARMACI CELA F.KRUJEFushe Kruje0698746101
Farmaci EldaRruga e Durresit, Pallati nr. 180, H4, TIRANE0692048818 , 042238252
Farmaci Endri 2Rr. Ali Demi, ish merkata, njesia 03, Tirane04225544 ,0699417444
FARMACI ORNELA_TRPerballe KMY-se Tirane
FARMACI ERIUSTirane0692176958
Products specifications
Sipas trupit Fytyra
Sipas tipit te produktit Krem
Sipas Linjave Bionike
Get the Latest News from us. Give us your email and stay in touch.