DEFENCE SUN NO-SHINE FLUID SPF 50+

€14.58
Krem dielli me SPF 50 +, ideal per lekurat normale ne mikse. Ka nje teksure te lehte dhe te padukshme, e cila i jep lekures nje pamje mat.
Availability: In stock
SKU: 2843

Dhuron nje mbrojtje te trefishte ndaj diellit:

  • Mbron nga demtimet afateshkurtra qe rrezet UVA dhe UVB shkaktojne.
  • Mbron nga radikalet e lira te shkaktuara nga rrezet IR.
  • Mbron nga demtimet afategjata fale kompleksit “PRO- REPAIR”.

Permban:

Filtra UVA dhe UVB: mbrojne lekuren nga rrezet e diellit.

Pro-Repair complex”: një sinergji e veçantë mes përbërësve aktiv si:

  • Niacina: Lufton dëmet biologjike, duke forcuar mbrojtjen natyrore të ADN-së dhe mekanizmat e rigjenerimit.
  • Beta-Glukan / L-karnitine: Patentë perberesish që stimulojne sistemet e mbrojtjes natyrale të lëkurës, dhe luftojne radikalet e lira.
  • Vitamina E: Ka veti antioksidante.

Perdorimi: Aplikoni produktin para ekspozimit ne diell dhe perserisni aplikimin sa here te jete e nevojshme.

Paketimi: 50 ml

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
Farmaci EDEN YzberishtYzberisht Rruga Migjeni, Pallati Devi 20000699929017
FARMACI SIENA _Orikum-VloreORIKUM-VLORE
FARMACI ORNELA MUHARruga "Avdyl Paja",Pallati Inerti shpk Tirane0697616388
FARMACI SAT FARMATirane2238270
Farmaci InriLezhe Lagjja Beslidhja 0672293818
FARMACI HANA_TRTIRANE, TEK KOPSHTI BOTANIK0695522161
FARMACI VITALITE_TRTirane,Rr"Ali Demi",Hyrja 1,Ap 3 0696558740
FARMACI DEA-FARMA Tirane Tirane DAJT666286500/ 0697306192
FARMACI INTERNACIONAL_2006Shkoder0692462090
FARMACI JULI PATOSFier,Patos,Lgj"1 Maji",Rr "koli Marku",Obj 6/60693864030
FARMACI AMOS TRRruga Dritan Hoxha TIRANE044521448 / 0675160534
FARMACI RAJLATirane0692315540
Farmaci EldaRruga e Durresit, Pallati nr. 180, H4, TIRANE0692048818 , 042238252
FARMACI GRAND LACRruga Erjon Hoxha Lac0697336662
eFarma.AL SHPKTirane ,Rruga Luigj Gurakuqi pll 6 shk 1 ap 2 kt 06999515673 / 0692876876
Farmaci Mati KoKorce Bulevardi Gjergj Kastrioti Zona kadastrale 80696639743
FARMACI KSANTI FARMA TIRANEQyteti Studenti TIRANE0695707146
FARMACI NDREU 1_LELEZHE, LGJ'SKENDERBEG'TEUTA NDREU
Farmaci AGNIS PHARMA Rrogozhine Fshati Kryevidh 0696103141
FARMACI ORIEN 2 _TRUNAZA E RE -TIRANE
Farmaci ROZELA 3 DurresShijak , lagjja Koder, ndertesa 1 kat Durres0696691678 / 0672500844
FARMACI FISHTA 1Tirane0692304943
FARMACI FLORITirane
Farmaci PHARMA 13Tirane Kashar Yzberisht Rr Sabri Preveza p.Gora
Farmaci DITE E NATE 15 (RR.DURRESIT)TIRANE RRUGA DUREESIT
FARMACI NURI_LULUSHNJE693326456
FARMACI NERSI (QTU)_TRQTU-TIRANE0672583037
FARMACI Nr.9 Plus (ANISA)-VloreVLORE0699737727
Farmaci Orange farmaci 013Tirane Rr Arkitekt Kasemi pll 15/1 shk 1 ap 20694867656
FARMACI ENDRI Tirane Tirane Rr.Gramoz Pashko0698380711 ,42303183
FARMACI BLIRITirane0682030025
FARMACI AGIMI 1 Tirane Tirane Astiri0696563486, 0673225364
FARMACI DEA-PLUS(+)Rruga e Dibres_Tirane422458590
FARMACI ANI TIRANEPrane Astirit TIRANE693575083
Farmaci Teuta- BRBERAT0684391564
FARMACI WEST Sh.p.k(GARDA) TIRANEGarda E Republikes TIRANE692023111
FARMACI ILJAZI TIRANEUnaza E RE TIRANE0696718280
DYQAN KOZMETIK NATYRAL_TRRR"DIBRES"696369577
FARMACI SHEHUTirane0672071010
Farmaci JAKO-SHSHKODER0694899999 / 0692274224
FARMACI B&B SAUKSauk_Tirane0698767549
FARMACI INAPHARMA Tirane Tirane Porcelan 0696630699
FARMACI ENTELA FRFier0696585091
FARMACI INA 3_Fier SheganFier Shegan692743799
Farmaci Endri 2Rr. Ali Demi, ish merkata, njesia 03, Tirane04225544 ,0699417444
FARMACI TROPLINI DRDurres0698735629
FARMACI BERLIN-PHARMA NR.1-ELBElbasan,Lagja Kongresi Elbasanit pallati 30/30694274586
FARMACI ENISA TIRANEFresku TIRANE0696103680
FARMACI RAMA_DIPESHKOPI_DIBER
Farmaci Anisa MullahiFushekruje 0693935896
FARMACI REJ_VelipojeShkoder-Velipoje
FARMACI YMERI TIRANEBabrru TIRANE0697565464 , 0694524186
Products specifications
Sipas trupit Fytyra
Sipas tipit te produktit Krem
Sipas Linjave Bionike
Get the Latest News from us. Give us your email and stay in touch.