DEFENCE ELIXAGE SATIN R3 REGENERATING CREAM

€59.13
Krem dite antirrudhe per lekura normale dhe ato mikse. Ofron nje efekt te trefishte antirrudhe: Riparon, ridensifikon dhe rigjeneron lekuren tuaj.
Disponibiliteti: Nuk ka gjendje te disponueshme
SKU: 1999

Permban:

Ekstrakt bioteknologjik i algave alpine: Ekstrakt i vecante i cili aktivizon mekanizmat e detoksifikimit te qelizave, rrit jetegjatesine e tyre dhe rinderton lidhjen derme-epiderme.

GGP: Perberes aktiv qe stimulon rigjenerimin e elementeve mbeshtetes te lekures, duke luftuar humbjen e densitetit dhe shenjat e plakjes se lekures.

Vitaminat F, A, C, E: Nxisin sintezen e kolagjenit, kane efekt antioksidues dhe rigjenerues te fuqishem.

Likopene: Fito-perberes me efekt te fuqishem antioksidues.

Perdorimi: Aplikojeni kremin ne mengjes dhe ne mbremje ne fytyre, qafe dhe dekolte. Kombinojeni me DEFENCE ELIXAGE HUILE SÉRUM per nje efekt me te fuqishem.

Paketimi: 50 ml

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
Farmaci EldaRruga e Durresit, Pallati nr. 180, H4, TIRANE0692048818 , 042238252
Specifikime
Sipas trupit Fytyra
Sipas tipit te produktit Krem
Sipas Linjave Bionike
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.