DEFENCE ELIXAGE CONTOUR R3 EYE-LIP BALM

€30.78
Krem dite antirrudhe per zonen e syve dhe buzeve. Ofron nje efekt te trefishte antirrudhe: Riparon, ridensifikon dhe rigjeneron lekuren tuaj.
Disponibiliteti: Ne gjendje
SKU: 2002

Permban:

Ekstrakt bioteknologjik i algave alpine: Ekstrakt i vecante i cili aktivizon mekanizmat e detoksifikimit te qelizave, rrit jetegjatesine e tyre dhe rinderton lidhjen derme-epiderme.

GGP: Perberes aktiv qe stimulon rigjenerimin e elementeve mbeshtetes te lekures, duke luftuar humbjen e densitetit dhe shenjat e plakjes se lekures.

Vaj avokado dhe gjalp shea: Efekt mbrojtes dhe rigjenerues.

Agjent teksturizues “soft-focus”: I japin kremit teksure te bute dhe minimizojne pamjen e rrudhave.

Perdorimi: Aplikoni kremin ne mengjes tek konturi i buzeve dhe syve dhe masazhojeni butesisht. 

Paketimi: 30 ml

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
Farmaci EldaRruga e Durresit, Pallati nr. 180, H4, TIRANE0692048818 , 042238252
Specifikime
Sipas trupit Syte
Sipas tipit te produktit Krem
Sipas Linjave Bionike

Kliente qe blene kete produkt blene edhe

Picture of Garcinia Cambogia
€17.42
Picture of DEFENCE COLOR LIP DESIGN
€7.29
Picture of Depurativo antartico, 500 ml
€25.11
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.