Defence Xage Ultimate Lifting remodeling cream

€31.43
Krem dite dhe nate me efekt antirrudhe dhe lifting te lehte. I pershtatshem per lekura normale dhe mikse.
Disponibiliteti: Ne gjendje
SKU: 2270

Rekomandohet: Per te bere lekuren me kompakte dhe per te reduktuar rrudhat e theksuara, si pasoje e niveleve te uleta te hormoneve. Baze e shkelqyer per make up-in.

Permban:

Rejuvenate SGF™: Kompleks me perberes te vecante, duke perfshire matrikine, sakaride te prodhuara bioteknologjikisht dhe ekstrakt te paster te krokodit, qe stimulojne clirimin e faktoreve kryesore te rigjenerimit se lekures, duke rritur keshtu aktivitetin e fibroblasteve dhe biodisponueshmerine e kolagjenit natyror, elastines dhe acidit hialuronik.

Genistein: Izoflavon soje qe stimulon prodhimin e kolagjenit dhe elastines.

Lipodipeptide: Bejne te mundur minimizimin e renies dhe rrudhosjes se lekures.

Perdorimi: Aplikojeni ne mengjes dhe ne mbremje ne fytyre dhe dekolte, pas pastrimit te lekures. Per te rritur efektivitetin perdoreni pas serumit SKINERGY.

Paketimi: 50 ml

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
Farmaci Oligerta Kastrioti-SRQender-Sarande692293656
FARMACI ALMA QIRKOTirane042240693
Farmaci VORA HEALTH MEDICINEVORE 0673021320
FARMACI FLUTURATirane0697574708
FARMACI DEA-FARMA Tirane Tirane DAJT666286500/ 0697306192
Farmaci 4 LIFETirane Rruga Sitki Cico pll 3 ap 10698509933
Farmaci EldaRruga e Durresit, Pallati nr. 180, H4, TIRANE0692048818 , 042238252
FARMACI FARMAVITTA Rruga Aleksander Moisiu, Hyrja 4, Tirane
FARMACI REGI DURRESDurres0552223927 / 0683339910
Farmaci Nr 2-Parruc-SHSH-PARRUC -Lagjja Qemal Stafa,Bulevardi Zogu i 1 0693246542
Specifikime
Sipas trupit Fytyra
Sipas tipit te produktit Krem
Sipas Linjave Bionike

Kliente qe blene kete produkt blene edhe

Picture of Garcinia Cambogia
€16.12
Picture of DEFENCE COLOR LIP DESIGN
€7.29
Picture of Depurativo antartico, 500 ml
€25.11
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.