Scar Cream

€24.30
Krem efikas per zonat e demtuara te lekures.
Disponibiliteti: Ne gjendje
SKU: 2286

- Nxit formimin e kolagjenit

- Zbut lekuren

- Rigjeneron lekuren

Perdorimi: Aplikoni Scar cream ne zonat e demtuara te lekures sa here te jete e nevojshme.

Paketimi: 75 ml

Perberja: Siegesbeckia Orientalis

Vaj I farave te mangos

Octyldodecanol

Nuk permban: Konservante, parfum dhe gluten.

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
FARMACI ERJOLA BILISHTBILISHT KORCE674004144
Farmaci EldaRruga e Durresit, Pallati nr. 180, H4, TIRANE0692048818 , 042238252
Farmaci DYRRAHDurres,Lagjja 17, Rr Halil Myrto, kt 10693461774
Specifikime
Sipas trupit Fytyra
Sipas tipit te produktit Krem
Sipas Linjave Janssen
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.