DEFENCE MAN ENERGISE REVITALISING CREAM-GEL

2 450 Lekë
Krem fytyre revitalizues per meshkuj.
Availability: Out of stock
SKU: 10404

Permban:  

Polisaharidi bioteknologjik: Lufton radikalet e lira dhe mbron nga faktoret e mjedisit.

Arginina: Hidraton dhe zbut lekuren.

Kreatina: Derivat aminoacidesh qe promovon vitalitetin e lekures.

Perberes aktiv ftohes: Absorbohet menjehere dhe jep nje efekt freskues qe zgjat.

Perdorimi: Aplikojeni ne mengjes dhe/ose ne darke.

Paketimi: 50 ml

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
Products specifications
Sipas trupitMeshkujt
Sipas tipit te produktitKrem
Sipas LinjaveBionike
Get the Latest News from us. Give us your email and stay in touch.