TRIDERM ALFA FLUID BASE

€12.56
Krem hidratues dhe mbrojtes, i pershtatshem per lekura shume te thata dhe te ndjeshme. Emulsion i lengshem i bazuar ne nje numer shume te ulet perberesish qe e bejne te pershtatshem per lekura sensitive dhe per lekura me tendence alergjike.
Disponibiliteti: Ne gjendje
SKU: 2766

Permban:

Glicerine: Substance qe ka veprim hidratues dhe mbrojtes. 

Perdorimi: Aplikojeni ne lekure te thate dhe masazhojeni butesisht derisa te perthithet plotesisht.  

Paketimi: 200 ml

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
FARMACI LUBONJA TIRANESheshi Willson TIRANE697061217
FARMACI INAPHARMA Tirane Tirane Porcelan 0696630699
Farmaci EldaRruga e Durresit, Pallati nr. 180, H4, TIRANE0692048818 , 042238252
Specifikime
Sipas trupit Trupi
Sipas tipit te produktit Krem
Sipas Linjave Bionike
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.