TRIDERM AD EMOLLIENT CREAM

2 400 Lekë
Krem hidratues dhe mbrojtes per lekurat me dermatit atopik. Vecanerisht i pershtatshem ne kushte klimaterike te ngrohta.
Disponibiliteti: Ne gjendje
SKU: 10759

Krem hidratues me teksture te lehte. I formuluar me nje numer te vogel perberesish per tu pershtatur mire me lekura shume te ndjeshme, te tilla si ajo e te porsalindurve/femijeve dhe gjithashtu per te minimizuar acarimet (tharje, kruajtje dhe skuqje te lekures) dhe reaksionet e mundshme te lekures.

Permban:

Glicerine: Veprim hidratues dhe mbrojtes.

AD-RESYL®: Perberes i vecante, aktiv, shume funksional, i cili ribalancon mikrobioten e lekures. Parandalon tharjen, kruajtjen dhe skuqjen e shkaktuar nga dermatiti atopik.

Perdorimi: Aplikojeni ne lekure te pastruar dhe te thate dhe masazhojeni butesisht mbi lekure. Aplikojeni sipas nevojes, madje disa here ne dite.

Paketimi: 400 ml

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
FARMACI ERA 2_VLVLORE
Farmaci Ajla FarmaTirane,Rruga Artan Lenja fusha aviacionit0696730394
FARMACI ART PHARMACYRruga Artan Lenja,kompleksi Magnet Tirane0697313191
Farmaci ERNA FARMANjesia Bashkiake nr.11, Rr.Elez Isufi Kamez Tirane0676121290
FARMACI HANA_TRTIRANE, TEK KOPSHTI BOTANIK0695522161
FARMACI JULI_KORCEKORCE699239633
Farmaci ANZATirane ,Rr 3 Deshmoret(perballe Amerikan 3)0676071981
FARMACI SIHANA_FRLagja Liri Gero_FIER692393254
Farmaci Neo 1Tirane Farke Liqeni i thate kompleksi Kolombo 0695295675
Farmaci ABISTirane Rruga Rrapo Hekali Nj Administrative 130695694145
FARMACI ERJOLA BILISHTBILISHT KORCE674004144
Farmaci Gentiana Marku_TRTirane,Rr'Barrikadave"Turdiu Centre Kt1 0672000911, 0682090056
Farmaci NOEL _TR (Kashar)Tirane,Kashar,rr Aleksandri i madh0696785460
FARMACI ROMA ELBElbasan0693637216
Farmaci KAMEL Tirane(Qyteti Nxenesve)Tirane Qyteti Nxenesve0684068144 ,0694265298
Specifikime
Sipas trupit Trupi
Sipas tipit te produktit Krem
Sipas Linjave Bionike
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.