TRIDERM AD EMOLLIENT CREAM

2 400 Lekë
Krem hidratues dhe mbrojtes per lekurat me dermatit atopik. Vecanerisht i pershtatshem ne kushte klimaterike te ngrohta.
Disponibiliteti: Ne gjendje
SKU: 10759

Krem hidratues me teksture te lehte. I formuluar me nje numer te vogel perberesish per tu pershtatur mire me lekura shume te ndjeshme, te tilla si ajo e te porsalindurve/femijeve dhe gjithashtu per te minimizuar acarimet (tharje, kruajtje dhe skuqje te lekures) dhe reaksionet e mundshme te lekures.

Permban:

Glicerine: Veprim hidratues dhe mbrojtes.

AD-RESYL®: Perberes i vecante, aktiv, shume funksional, i cili ribalancon mikrobioten e lekures. Parandalon tharjen, kruajtjen dhe skuqjen e shkaktuar nga dermatiti atopik.

Perdorimi: Aplikojeni ne lekure te pastruar dhe te thate dhe masazhojeni butesisht mbi lekure. Aplikojeni sipas nevojes, madje disa here ne dite.

Paketimi: 400 ml

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
FARMACI MOZA _YzberishtTIRANE694569482
Farmaci ARENATirane Rruga Gjon Pali II qendra tregtare Arena0692077700
FARMACI SAUKU_TRSAUK,TIRANE682073280
Farmaci JAKO-SHSHKODER0694899999 / 0692274224
Farmaci NOEL _TR (Kashar)Tirane,Kashar,rr Aleksandri i madh0696785460
Farmaci VODO PHARMATIRANE, Rr. Bedri Karapici 0694435298
Farmaci FarmaTea Tirane Rruga Hamdi Garunja0692336305
FARMACI ISI Farma TIRANEPrane Astirit TIRANE693920040 ,0696121711
FARMACI VALBONATirane0692113487
FARMACI YLLITirane0684043778
Farmaci EldaRruga e Durresit, Pallati nr. 180, H4, TIRANE0692048818 , 042238252
FARMACI PETAL FARMA TIRANETIRANE0694008900
FARMACI LE-DA Tirane Tirane UNAZA E RE686417109
FARMACI ARLINDI DurresDURRES, lagjja 15 Rr Petrit Llaftiu0695155677
FARMACI ADA LushnjeRr.Marin Barleti LUSHNJE695419591
Farmaci Orange Farmaci 016Tirane Rr. Arkitekt Kasemi
FARMACI EVA-FARMA Tirane042400526
Specifikime
Sipas trupit Trupi
Sipas tipit te produktit Krem
Sipas Linjave Bionike
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.