DEFENCE HYDRA5 BB SILKY CREAM MEDIUM

€17.82
Krem hidratues me nuace te mesme, SPF 15, i pershtatshem per te gjitha llojet e lekurave.
Disponibiliteti: Ne gjendje
SKU: 9965

Me nje veprim te vetem, kremi hidraton, mbron dhe i jep lekures nje pamje uniforme duke minimizuar imperfeksionet.

Permban:  

DetoxHyal5: Kombinim i vecante i bimeve me veti detoksifikuese dhe acidit hialuronik. Ky kombinim hidraton, forcon mekanizmat mbrojtes te lekures dhe mbron nga stresi oksidativ.

Ekstrakti i kuq Cistus: Lufton radikalet e lira.

Ekstrakti Gynostemma: Forcon funksionin barriere te lekures.

Acidi Hialuronik ne 5 forma molekulare: Fale peshave te ndryshme molekulare ofron nje nivel te larte te hidratimi ne te gjitha shtresat e epidermes.

Ekstrakti i gjethes se ullirit: I pasur me polifenole, parandalon demtimin oksidativ dhe dehidratimin e lekures.

Perdorimi: Aplikojeni ne mengjes pas pastrimit te lekures.

Paketimi: 40 ml

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
Farmaci Mona TrYzberisht Tirane695224209
Specifikime
Sipas trupit Fytyra
Sipas tipit te produktit Krem
Sipas Linjave Bionike
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.