ACTEEN HYDRAMAT SEBUM - NORMALISING CREAM

1 350 Lekë
Krem hidratues per lekura te yndyrshme te prirura per akne. Perthithet lehtesisht nga lekura, pa e lene ate te yndyrshme. Minimizon prodhimin e yndyres, ka efekt antimikrobial si dhe parandalon formimin e pikave te zeza dhe te bardha ne lekure.
Disponibiliteti: Ne gjendje
SKU: 2632

Permban:

Kompleks bakteriostatik: rregullon perhapjen bakteriale.

Acidi Piruvik: Ka efekt bakteriostatik dhe komedolitik.

Metil cisteine: Normalizon prodhimin dhe sekretimin e sebumit.

Perberesit hidratues (ure hidroksietili dhe trimetilglicine): Favorizojne absorbimin e ujit ne shtresat epidermale te lekures.

Nilon: Struktura mikroporoze e cila i siguron lekures nje efekt "mat".

Acidi oleanolik dhe dihidroguaiaretik: Redukton yndyren e tepert, hiperkeratozen, inflamacionin dhe perhapjen bakteriale.

Perdorimi: Aplikoni kremin ne te gjithe fytyren, pas pastrimit te lekures. Ideal si baze per make up-in.

Paketimi: 40 ml

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
FARMACI IBRO FARMABulevardi Zhan D'Ark,Tirane0684021112
Farmaci EldaRruga e Durresit, Pallati nr. 180, H4, TIRANE0692048818 , 042238252
FARMACI PHARMALIFE_DRLagja nr.17 rruga"Neki Libohova"-Durres0692077739
FARMACI MIA_TR (D.BOSKO)TIRANE,DON BOSKO042205331 / 0694893930
Farmaci PURA TiraneRr. Ndre Mjeda Njesia Bashkiake nr 7 Tirane0674000041
Farmaci ROZELA 3 DurresShijak , lagjja Koder, ndertesa 1 kat Durres0696691678 / 0672500844
FARMACI ESLERLagjja Qemal Stafa,Rr.Daut Borici_Shkoder0697724487
Farmaci Argentina_LEShengjin-Lezhe0695261906 / 0695784251
FARMACI MARIKA_KucoveKucove_Berat693696364
FARMACI MOZAIKU_TRTIRANE042223571
Farmaci ParidSarande Lagja nr 1 Rruga Butrinti0695708959
FARMACI RUBINITirane0692056124
FARMACI FARMACITY-FISHTA 1Rruga Deshmoret e 4 Shkurtit Tirane 0693063744
FARMACI SIGRID HOXHA _DRDURRES0696740761
FARMACI BIO PLUS_KORr.28 Nentori_KORCE693953690
Farmaci ERNA FARMANjesia Bashkiake nr.11, Rr.Elez Isufi Kamez Tirane0676121290
Farmaci VORA HEALTH MEDICINEVORE 0673021320
SALUTE E BENESSERE A.P.E_DRRruga Tregetare Lagja nr.1 DR0692957082
Farmaci KOMPLEKSITirane Rruga Komuna Parisit kompleksi KIKA0698237143
FARMACI DITE E NATE 30Autostrada Tirane-Durres Km.3 Tirane0699910010
Farmaci Sidorela DidoKorce Lagjja 4 Rr Todi Vogli 0692300577
FARMACI BUTRINTITIRANE0693321881
Specifikime
Sipas trupit Fytyra
Sipas tipit te produktit Krem
Sipas Linjave Bionike
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.