DEFENCE TOLERANCE AR CREAM

€18.22
Krem hidratues per lekure hipersenstive dhe me tendence skuqje.
Disponibiliteti: Ne gjendje
SKU: 3019

Defence Tolerance Ar Cream hidraton dhe mbron lekuren, duke rikthyer mireqenien e saj dhe duke lehtesuar ndjesine e djegies. Ky krem ka nje teksture fluide qe shkrihet lehtesisht ne lekure duke e lene ate shume te bute. Perdoreni per te ulur mbindjeshmerine e lekures dhe per te forcuar mikroqarkullimin siperfaqesor. Parandalon dhe lehteson skuqjen e perkohshme te lekures te shkaktuar nga faktoret e mjedisit.

Permban:  

Kompleks Rosiless: Redukton mbindjeshmerine e lekures, forcon mikroqarkullimin siperfaqesor. Perfshin: Niacin - redukton inflamacionin e lekures dhe forcon funksionin barriere

Glukoze piperonili - perberes aktiv i veçante qe redukton reaktivitetin e receptoreve te epidermes.

β-Glukan / L-Karnitine: Zvogelon skuqjen dhe acarimin, mbron nga stresi oksidativ, ofron suport per mekanizmat epidermal te riparimit, permireson mbrojtjen natyrale te lekures.

Perdorimi: Aplikojeni ne mengjes dhe/ose ne darke pas pastrimit te lekures. Perdoreni vetem ose te kombinuar me trajtimin Defence Tolerance AR+.

Paketimi:  50 ml

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
FARMACI SHEHUTirane0672071010
FARMACI JORRruga Qemal Stafa Tirane 0696564731
Farmaci EldaRruga e Durresit, Pallati nr. 180, H4, TIRANE0692048818 , 042238252
Farmaci JAKO-SHSHKODER0694899999 / 0692274224
FARMACI ART PHARMACYRruga Artan Lenja,kompleksi Magnet Tirane0697313191
Farmaci BALLOLLI-01Librazhd,lagjja 2 Rr Qazim Murtini pall19 kt 10692624634
Farmaci SINAPS PharmaTirane Rruga DON BOSKO pall Meld shpk kt 10696077522
FARMACI YLLITirane0684043778
Specifikime
Sipas trupit Fytyra
Sipas tipit te produktit Krem
Sipas Linjave Bionike
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.