DEFENCE SUN AFTER SUN LOTION- 200 ml

€12.15
Krem hidratues per pas diellit, i cili ul temperaturen e nxehte te trupit dhe dhuron nje ndjesi freskie.
Availability: In stock
SKU: 10974

Kompleksin PRO-REPAIR qe permban :

  • Niacin: Forcon mbrojtjen natyrale te ADN-se dhe mbeshtet mekanizmat e riparimit.
  • Beta-Glucan/L-Carnitine: Patente perberesish qe stimulon mbrojtjen  natyrale te lekures dhe lufton radikalet  e lira.
  • Vitamina E: Ka efekt antioksidant.

Acid 18-beta-glycyrrhetinic dhe alfa-bisabolol: Kane nje efekt te provuar qetesues. Reduktojne skuqjen dhe acarimin e lekures.

Pantenol (provitamin B5): Siguron hidratim dhe lehtesim nga cdo shqetesim si pasoje e ekspozimit te tepert ne diell.

Alantoine: Mbron dhe riparon lekuren, qeteson skuqjen e lekures.

Perdorimi: Aplikoni kremin ne lekure te paster pas ekspozimit ne diell.

Paketimi: 200 ml 

 

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
Farmaci Romina SRSarande Lagj. Nr3, Rr. Lefter Talo0695867641
Farmaci BAHOLLI-CerrikCerrik-Elbasan694750707
FARMACI SHEHUTirane0672071010
Farmaci EldaRruga e Durresit, Pallati nr. 180, H4, TIRANE0692048818 , 042238252
FARMACI JULI PATOSFier,Patos,Lgj"1 Maji",Rr "koli Marku",Obj 6/60693864030
FARMACI SHEHU 2 TIRANERruga Tish Daia TIRANE
Farmaci BALLOLLI-01Librazhd,lagjja 2 Rr Qazim Murtini pall19 kt 10692624634
FARMACI ELIDA CALI SRSARANDE HIMARE692636344
FARMACI ISI KORCE ( ALMA JORGJI )Korce0698296331
FARMACI INEATirane
Farmaci Liveta Tirane Tirane Komuna Parisit42322322 , 0672674066
Farmaci VODO PHARMATIRANE, Rr. Bedri Karapici 0694435298
FARMACI SHAMETI DURRESDURRES0697703001
FARMACI FLORITirane
FARMACI NURI_LULUSHNJE693326456
FARMACI ALVIT (Vjollca Koco) Tirane Tirane Rr."Kom Parisit", Kompl KIKA0699135260
FARMACI VINIFARMATirane
FARMACI SAUKU_TRSAUK,TIRANE682073280
FARMACI FARMATECHTirane0692075901
Farmaci AULONA Vlore Rruga Mustafa Bello Lagjja Isa Boletini kt 10695820553
FARMACI GOLD TRTirane0693175717
FARMACI IDIALTirane042243844
Products specifications
Sipas trupit Trupi
Sipas tipit te produktit Krem
Sipas Linjave Bionike
Get the Latest News from us. Give us your email and stay in touch.