DEFENCE SUN AFTER SUN LOTION- 75 ml

€12.15
Krem hidratues per pas diellit, i cili ul temperaturen e nxehte te trupit dhe dhuron nje ndjesi freskie.
Disponibiliteti: Nuk ka gjendje te disponueshme
SKU: 2853

Kompleksin PRO-REPAIR qe permban:

  • Niacin: Forcon mbrojtjen natyrale te ADN-se dhe mbeshtet mekanizmat e riparimit.
  • Beta-Glucan/L-Carnitine: Patente perberesish qe stimulon mbrojtjen  natyrale te lekures dhe lufton radikalet  e lira.
  • Vitamina E: Ka efekt antioksidant.

Acid 18-beta-glycyrrhetinic dhe alfa-bisabolol: Kane nje efekt te provuar qetesues. Reduktojne skuqjen dhe acarimin e lekures.

Pantenol (provitamin B5): Siguron hidratim dhe lehtesim nga cdo shqetesim si pasoje e ekspozimit te tepert ne diell.

Alantoine: Mbron dhe riparon lekuren, qeteson skuqjen e lekures.

Perdorimi: Aplikoni kremin ne lekure te paster pas ekspozimit ne diell.

Paketimi: 75 ml 

 

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
Specifikime
Sipas trupitTrupi
Sipas tipit te produktitKrem
Sipas LinjaveBionike
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.