Crema 3% - Acn Cream

€26.73
Krem i pasur me acid glikolik me perqendrim te ulet dhe oksid zinku. Keto dy perberes ushtrojne se bashku nje efekt sinergjik duke bere te mundur perthithjen e yndyres se tepert dhe largimin e papastertive nga lekura
Disponibiliteti: Ne gjendje
SKU: 0698

Efekti sinergjik permiresohet nga prezenca e propolisit, i cili ka nje efekt antiinflamator dhe bimes Arctium (rrodhja) me efekt purifikues. Mullaga, aloe dhe mjalti ushtrojne nje efekt qetesues dhe hidratues.

Perdorimi: Perdoret per trajtim 30 ditor. Aplikohet ne mengjes dhe ne mbremje pas perdorimit te BEFORE TREATMENT LOTION dhe para perdorimit te Iperidrella (ne mengjes) and Ipernutrella (ne mbremje).

Paketimi: 50 ml

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
FARMACI ERJOLA BILISHTBILISHT KORCE674004144
Farmaci EldaRruga e Durresit, Pallati nr. 180, H4, TIRANE0692048818 , 042238252
Specifikime
Sipas trupit Fytyra
Sipas tipit te produktit Krem
Sipas Linjave Dr.Taffi
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.