Aloedermal Crema Anti-Age

3 200 Lekë
Krem i pasur me ekstrakte ushqyese dhe rigjeneruese, i cili redukton demet e shkaktuara nga radikalet e lira dhe lufton shenjat e plakjes.
Disponibiliteti: Ne gjendje

Aloedermal Anti-Age është krem i pasur me ekstrakte ushqyese dhe rigjeneruese, i cili redukton dëmet e shkaktuara nga radikalet e lira dhe lufton shenjat e plakjes. Përmban qeliza staminale nga rrushi, Acid Hialuronik dhe Aloe Vera të cilat hidratojnë deri në thellësi lëkurën, përmirësojnë elasticitetin e saj dhe dhurojnë një shkëlqim natyral. Formulë e lehtë që përthithet menjëherë, e përshtatshme për të gjitha llojet e lëkurave dhe mund të përdoret ditën dhe natën.

Përdorimi: Aplikoni kremin në fytyrë dhe qafë duke e masazhuar derisa të përthithet krejtësisht, në mëngjes dhe në darkë.

Paketimi: 50 ml

Aloe Vera

Acid Hialuronik

Qeliza staminale

Alga Chondrus

Gjalpë Shea

Vaj ulliri

Acid Gliciretinik

Vitaminë E

Nuk përmban: Parabene, ngjyrues artificial, SLS, SLES.

Klinikisht i testuar, Hipoalergjik

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
FARMACI HYSAJ_TRPrane Medresese_Tirane0696120661
FARMACI LUBONJA TIRANESheshi Willson TIRANE697061217
FARMACI ORIEN 2 _TRUNAZA E RE -TIRANE
FARMACI NILA DURRESDURRES0692939476 / 0699415511
FARMACI LULETA SHKODERPrane Hotel Rozafa_SHKODER22254996
FARMACI GRADICA Tirane Tirane BLV"Blu",KAMEZ0674639661
Farmaci EldaRruga e Durresit, Pallati nr. 180, H4, TIRANE0692048818 , 042238252
FARMACI DAJA-2Rr. "Elbasanit", perballe Postes Nr. 1, Tirane04 2340 339 / 0675013332
FARMACI ENDI TIRANEPrane Dispancerise-TIRANE042256067
FARMACI VALBONATirane0692113487
FARMACI 2 R-YzberishtYzberisht-Tirane692502230
DEA ONE SHPKTirane Rruga Myslym Shyri pll nr 56/20696415464 / 0672166172
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.