Crema Opacizzante BIO VEGAN

€13.93
Krem i pershtatshem per lekurat mikse. Jo komedogjen. (Nuk bllokon poret dhe si rrjedhoje nuk krijon pika te zeza)
Disponibiliteti: Ne gjendje
SKU: 2734

Permban:

Niseshte dhe Fistik - reduktojne prodhimin e yndyres dhe minimizojne poret.

Kastravec - efekt purifikant

Acid hialuronik, ekstrakt kamomili dhe Aloe vera - efekt hidratues dhe qetesues.

Perdorimi: Aplikoni kremin pas pastrimit te fytyres. Ideal si baze per make up-in. Rekomandohet te perdoret i kombinuar me qumesht pastrues dhe tonikun dermopurifikant.

Paketimi: 30 ml

Bio. Vegan. E testuar per nikelin.

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
Specifikime
Sipas trupitFytyra
Sipas tipit te produktitKrem
Sipas LinjaveDr.Taffi
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.