Caviar luxury cream

5 000 Lekë
Krem ideal antirrudhe me efekte te jashtezakonshme te ekstraktit te havjarit:
Disponibiliteti: Nuk ka gjendje te disponueshme
SKU: 10235

- Rigjeneron dhe rivitalizon lekuren

- Redukton rrudhat

- Rrit elasticitetin e lekures

- Mban lekuren te hidratuar

- I jep lekures nje ndjesi delikate dhe te bute

Perdorimi: Aplikoni ne mengjes dhe ne mbremje .

Paketimi: 50 ml

Perberja: Ekstrakt Havjari

Ekstrakt majaje

Acid Hialuronik

Izomerati i sakaridit

Ekstakt mendafshi

Vitamine E

Ideal nese kombinohet me Caviar Ekstrakt Ampula.

Nuk permban: Konservante, parfum dhe gluten.

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
FARMACI SUELA (Joana Mihani)Tirane693756402
Farmaci ABISTirane Rruga Rrapo Hekali Nj Administrative 130695694145
FARMACI LUTI DYLI_SHKODERTRUSH_SHKODER
FARMACI FLORATirane0682065190
Farmaci LUMATirane Rruga Shemsi Haka 0684820040
Farmaci ParidSarande Lagja nr 1 Rruga Butrinti0695708959
FARMACI MARSIDA SHShkoder0684122793
FARMACI ANTIGONI (KRISTIAN-A) DURRESDURRES052232380 / 694331663
FARMACI NAKORruga Misto Mame,Lagjja Kongresi Lushnje0695370134
FARMACI ALTEA Tirane Tirane Komuna e Parisit0672078551
FARMACI WENDITirane0673138822
Farmaci EldaRruga e Durresit, Pallati nr. 180, H4, TIRANE0692048818 , 042238252
Specifikime
Sipas trupit Fytyra
Sipas tipit te produktit Krem
Sipas Linjave Janssen
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.