Dark Circle Eye Cream

2 500 Lekë
Krem ideal per rrathet e zinj te syve me efekt te menjehershem.
Disponibiliteti: Ne gjendje
SKU: 10233

Perdorimi: Aplikoni ne mengjes dhe ne mbremje ne zonen perreth syve pas pastrimit

Paketimi: 15 ml

Perberja: Nje kombinim i suksesshem i 4 perberesve active (Tripeptid, Ekstract i Algave, Panthenol, Acid hialuronik) qe redukton rrathet e erret linjat e imta dhe rrudhat.

Acid Hialuronik,

Izomerat saharidi

Pigmente Shkelqyese

Nuk permban: Konservante, parfum dhe gluten.

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
FARMACI FLORATirane0682065190
Farmaci EldaRruga e Durresit, Pallati nr. 180, H4, TIRANE0692048818 , 042238252
Farmaci Marsida Topci_PGLagje Nr3_Pogradec694851541
FARMACI JONAJDA GERDANI_DRDURRES ,RR'DALIP PEZA',5/379-N10674024794
FARMACI 24 (XHULIANA NIKOLLA) Lagja Beslidhja Bulevardi Gjergj Fishta Lezhe0672050081
FARMACI PHARMALIFE_DRLagja nr.17 rruga"Neki Libohova"-Durres0692077739
Specifikime
Sipas trupit Syte
Sipas tipit te produktit Krem
Sipas Linjave Janssen
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.