DEFENCE B-LUCENT DROP-ON FOCUS ANTI-DARK SPOTS

€12.15
Krem kunder njollave kafe te krijuara nga dielli ose gjate shtatzenise.
Disponibiliteti: Ne gjendje
SKU: 2359

Permban:

AHA (alfa-hidroksi acidet)- PHA (poli-hidroksidi acidet): Punojne se bashku per te pershpejtuar rigjenerimin qelizor. Perveç kesaj, PHA ofron hidratim afatgjate dhe ka veti antioksiduese.

Metil gentisate: Substance natyrale e perfituar nga rrenja e bimes Gentiana. Ajo vepron ne procesin e prodhimit te melanines duke penguar enzimen tirosinaze.

Peptide biomimetike: Punon si kundersulm ndaj sinjalit qe shkakton prodhimin e melanines (melanogjenezen), duke frenuar enzimat e perfshira ne te gjithe procesin e sintezes se melanines.

Perdorimi: Aplikojeni ne mbremje vetem ne pjeset ku keni njolla ne fytyren tuaj. Rekomandohet qe te ndiqni aplikimin me nje krem ??hidratues dhe zbutes, te tille si Hydra5 Opthydra. Shmangni aplikimin rreth zones se syve dhe buzeve.  

Paketimi: 15 ml

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
FARMACI ZHANI VALIASVALIAS TIRANE0693846940
Farmaci ANA-2014 TIRANEPrane Rruga e Teleferikut TIRANE695705558
FARMACI ZAIMITirane0698316554
Farmaci EldaRruga e Durresit, Pallati nr. 180, H4, TIRANE0692048818 , 042238252
FARMACI JURI LACLa�0695613353
Farmaci LIZETA TERMINALIKorce Lagjja 9 Rr Kico Greco 0682019477
Farmaci SINAPS PharmaTirane Rruga DON BOSKO pall Meld shpk kt 10696077522
FARMACI LEDINA_LULUSHNJE0693152939
Farmaci SAPIENZA Elbasan Lagjja Dyli Haxhire BLV Aqif Pasha pll10/10682429602
FARMACI SAUKU_TRSAUK,TIRANE682073280
FARMACI BIO LINEShkolla Baletit_Tirane0674911797
ILUMINA PHARMA (Rr.Dibres)TIRANE Rruga e Dibres
Specifikime
Sipas trupit Fytyra
Sipas tipit te produktit Krem
Sipas Linjave Bionike
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.