Lifting and Recovery Cream

3 500 Lekë
Krem lifting me efekt te shpejte, qe stabilizon balancen hidrolipidike te lekures dhe rrit elasticitetin e saj. Parandalon rrudhat dhe i redukton ato ne thellesi dhe ben qe lekura te rifitoje shkelqimin e saj.
Disponibiliteti: Nuk ka gjendje te disponueshme
SKU: 1079

Perdorimi: Aplikoni kremin ne mengjes dhe /ose ne mbremje.

Paketimi: 50ml

Perberja: Proteinat e tersheres.

Vitamine A

Skualane

Vitamine C

Nuk permban: Konservante, parfum dhe gluten.

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
Farmaci BALLOLLI-01Librazhd,lagjja 2 Rr Qazim Murtini pall19 kt 10692624634
FARMACI JORI_TRTIRANE te fusha aviacionit0694838942
FARMACI FARMAVITTA 29 (ELB)Lagja Kongresi i Elbasanit Elbasan
FARMACI ELSITirane0692423090
FARMACI LUTI DYLI_SHKODERTRUSH_SHKODER
FARMACI VIOLA 2Tirane0689036318
FARMACI AMOS 3Rruga Bulevardi Blu Kamez Tirane
Farmaci Oligerta Kastrioti-SRQender-Sarande692293656
FARMACI VITALPHARMA Tirane Tirane KOMUNA E PARISIT694617273
Farmaci EldaRruga e Durresit, Pallati nr. 180, H4, TIRANE0692048818 , 042238252
FARMACI EVA-FARMA Tirane042400526
Farmaci LUMATirane Rruga Shemsi Haka 0684820040
FARMACI ANROFARM PGPogradec0692531404
FARMACI BOCILagja Beslidhja,Rr.Papa Gjon Pali ll Lezhe0696297455
FARMACI BUTRINTITIRANE0693321881
Specifikime
Sipas trupit Fytyra
Sipas tipit te produktit Krem
Sipas Linjave Janssen
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.