Firming Neck and Decollte Cream

3 500 Lekë
Krem lifting per qafen dhe dekoltene.
Disponibiliteti: Ne gjendje
SKU: 1065

- Redukton rrudhat ne pjesen e dekoltese

- Rrit elasticitetin dhe tonifikon lekuren

- Hidraton dhe zbut.

Perdorimi: Aplikoni kremin ne zonen e qafes dhe dekoltese ne mengjes dhe darke ne formen e masazhit.

Paketimi: 50 ml

Perberja: Proteinat e dritherave.

Acid hialuronik

Nuk permban: Konservante, parfum dhe gluten.

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
Farmaci EldaRruga e Durresit, Pallati nr. 180, H4, TIRANE0692048818 , 042238252
FARMACI REARMRruga Bardhok Biba Tirane0692238973
FARMACI ERJOLA BILISHTBILISHT KORCE674004144
Specifikime
Sipas trupit Trupi
Sipas tipit te produktit Krem
Sipas Linjave Janssen
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.