ACNET CREAM TREATMENT

1 650 Lekë
Krem lokal trajtues dhe parandalues i akneve te lehta ose te moderuara.
Disponibiliteti: Ne gjendje
SKU: 10771

Permban:

Acidi  salicilik  1 %: Rregullon sebumin, ka veti bakteriostatike. Punon ne te gjithe komponentet e akneve ne fytyre (kontrollon sekretimin e sebumit, efekt keratolitik, bakterostatik)

Retinoidi: Ka efekt keratolitik dhe ndihmon ne uljen e inflamacionit. 

Acidi Glikolik 5% : Pengon krijimin e komedoneve dhe zhvillimin e tyre.    

Perdorimi: Pas pastrimit te lekures, aplikohet nje here ne dite lokalisht ku ndodhen aknet, mundesisht ne mbremje. Ne mengjes rekomandohet perdorimi i kremit te diellit. 

Paketimi: 30 ml

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
Farmaci KOMPLEKSITirane Rruga Komuna Parisit kompleksi KIKA0698237143
FARMACI TELMA TIRANERr.5 Maji TIRANE0692343442 , 0699550237
FARMACI JURI LACLa�
FARMACI DITE E NATE 30Autostrada Tirane-Durres Km.3 Tirane0699910010
FARMACI BRAISIN Tirane Tirane UNIVERSITETI BUQESOR ,KAMEZ0692231683
FARMACI RAMA_DIPESHKOPI_DIBER
FARMACI ARDI TIRANETIRANE0692089899
FARMACI DEA-PLUS(+)Rruga e Dibres_Tirane422458590
FARMACI KLOE TRTIRANE0692320355
LIFEMED SHPK( Farmaci Imifarma 1)Tirane Rr Myslym Shyri pll1 shk 3 ap 490674089009
FARMACI SAGEL DURRESDURRES0694570851 / 0682001311
FARMACI BUTRINTITIRANE0693321881
FARMACI DAJA-2Rr. "Elbasanit", perballe Postes Nr. 1, Tirane04 2340 339 / 0675013332
Farmaci ANDEN Tirane Tirane Rruga Hoxha Tahsim0698963590
Farmaci VORA HEALTH MEDICINEVORE 0673021320
FARMACI ERIONI-1 BABRRUBABRRU TIRANE0672080714
FARMACI PANACEA TIRANERruga HOXHA TAHSIM TIRANE044500202
FARMACI LULETA SHKODERPrane Hotel Rozafa_SHKODER022254996 / 674619596
Farmaci JAKO-SHSHKODER0694899999 / 0692274224
FARMACI GECI SH.Shkoder0682095045
FARMACI Grupi Mjeksor Komuna e ParisitTIRANE Rr"Grigor Heba"Selite e Vogel, Pll 6 katesh0696030760
Farmaci DITE e NATE 13Tirane Rruga Muhamed Gjollesha pall 52/2
FARMACI DJEPAXHIJA SHKODER, Rr Isuf Sokoli prane klubit te gjuetareve0699777985 / 0693747700
FARMACI LIRA DHE ROZA TIRANEKAMEZ TIRANE0698468517
FARMACI SHALLARI TIRANEKashar,Yzberisht TIRANE692256740
FARMACI MALVINA TIRANEUnaza e re TIRANE0675243933
Farmaci Dani_TRRr A Z Cajupi Pall 20_Tirane694581099
FARMACI EMA (Rr.Bardhyl)Tirane0684054733
Farmaci FarmaTea Tirane Rruga Hamdi Garunja0692336305
Farmaci Lizeta KorcePrane Pol Qendrore KORCE697592920
FARMACI AGOLLI_TRTIRANE, PRAN ASTIRIT 0694273068
FARMACI GJERGJI TIRANETirane0695833019
FARMACI JONAJDA GERDANI_DRDURRES ,RR'DALIP PEZA',5/379-N10674024794
FARMACI PHARMALIFE_DRLagja nr.17 rruga"Neki Libohova"-Durres0692077739
FARMACI FARMA NET ALBTirane2248899/0697022133
FARMACI IDEA FARM TIRANERruga Mine Peza TIRANE0673744402 , 0673050770
FARMACI 24 (XHULIANA NIKOLLA) Lagja Beslidhja Bulevardi Gjergj Fishta Lezhe0672050081
Farmaci Farmavitta 31Tirane Rruga Hoxha Tasim
Specifikime
Sipas trupit Fytyra
Sipas tipit te produktit Krem
Sipas Linjave Bionike
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.