Hand Care Cream

€10.53
Krem mbrojtes dhe emollient per duart.
Disponibiliteti: Ne gjendje
SKU: 2706

- Kujdeset per duart e ashpra pa lene gjurme te yndyres

- Lehteson acarimin e lekures

- Ka efekt rigjenerues, Antibakterial dhe aromatizues

- Me permbajtje te Echinacea purpurea, bisabolol, dhe fornesol

Perdorimi:  Aplikoni kremin ne duart e pastruar sa here e shikoni te arsyeshme

Paketimi: 75 ml

Perberja: Echinacea

Alpha-Bisabolol

Farnesol

Nuk permban: Konservante, parfum dhe gluten.

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
Farmaci EldaRruga e Durresit, Pallati nr. 180, H4, TIRANE0692048818 , 042238252
Specifikime
Sipas trupit Duart dhe thonjte
Sipas tipit te produktit Krem
Sipas Linjave Janssen
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.